Estetinis dantų plombavimas

Estetinis
dantų
plombavimas

Informacija

Estetinis dantų plombavimas – tai anatominis danties struktūros atstatymas, parenkant plombos spalvą pagal natūralų danties atspalvį. Taip plombuojami ne tik priekiniai, bet ir krūminiai dantys.

Valgymo metu maišant karštą ir šaltą maistą dantyse atsiranda mikrotrūkiai. Su amžiumi dantys „sausėja“, dėl to irgi atsiranda mikroįtrūkimų. Todėl dantų krašteliai linkę nusidėvėti, nutrupėti. Tokiais atvejais, reikalingas estetinis dantų kraštelio atstatymas plombos pagalba.

Procesas

2-3 dienos prieš estetinį dantų plombavimą būtina atlikti profesionalią burnos higieną. Plombavimo metu dantys nuvalomi pasta, jei reikia, išvalomas danties ėduonis, tuomet uždėjus apsauginę plėvelę (koferdamą), dantis/ys plombuojami šviesoje kietėjančia plomba. Po plombavimo plombos paviršius nupoliruojamas įvairiais polyrais ir pastomis.

Rekomenduojama

Po estetinio dantų plombavimo tą dieną nerekomenduojama rūkyti, gerti kavos, dažančių gėrimų, valgyti dažančių maisto produktų.

Kaina

Estetinio dantų plombavimo kaina priklauso nuo plombos dydžio, ar dengiamas visas danties paviršius, ar reikia tuo pačiu metu gydyti ir ėduonį, ar tik atstatyti nudilusį priekinio danties kraštelį. Estetinio vieno priekinio danties plombavimo kaina gali svyruoti nuo 120 iki 250 eur. Vieno danties kandamojo krašto atstatymas – 100 eur.

 

Darbų pavyzdžiai

Gydytojos odontologės Giedrės Uogintaitės (Račkauskienės) estetinio plombavimo darbai:

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politika.
Sutinku Nesutinku