Apie mus

Mūsų komanda

Mūsų kolektyvą vienija bendras tikslas - aukštų profesinės veiklos rezultatų siekis bei pacientų lūkesčių užtikrinimas. Esame įsitikinę, kad moderni įranga, nuolatinis specialistų įgūdžių tobulinimas bei žinių siekimas yra privalomos, bet nepakankamos sąlygos šiems tikslams pasiekti. Dėl šios priežasties, kad ir kokio sudėtingumo paslaugas beteiktume, pirmiausiai siekiame išsamiai ir tiksliai, bet kartu paprastai ir suprantamai, informuoti pacientą.

Mūsų požiūris

Mūsų pareiga parinkti optimalų gydymo būdą, galimas alternatyvas, informuoti apie būtinus saugos veiksmus gydymo proceso metu, išsamiai supažindinti su ilgalaikėmis profilaktikos priemonėmis ar nurodyti priežastis, lemiančias esamos patologijos atsiradimą.

Įranga ir technologijos

Klinikoje, dirbdami su moderniausia ir šiuolaikiška technika bei įranga, teikiame aukštos kvalifikacijos paslaugas. Nustatant diagnozę, planuojant gydymą, darome skaitmenines (dentalines, panoramines, šonines) rentgeno nuotraukas moderniais skaitmeniniu dentaliniu bei panoraminiu MyRay HYPERION rentgeno aparatais. Gydant ar pergydant dantų šaknų kanalus naudojame aukštosios technologijos Leica mikroskopą, atliekant profesionalią burnos higieną, naudojame modernią ir ergonomišką AIR-N-GO periosodapūtę bei ultragarso aparatą, dantis baliname Epic-BIOLASE lazeriu. Dantenų korekcija, pjūviai atliekami Epic-BIOLASE lazeriu, elektrokauteriu.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politika.
Sutinku Nesutinku