Dantų akmenų valymas

Dantų
akmenų
valymas

Informacija

Dantų apnašų, akmenų valymas – būtina procedūra prieš bet kokią odontologinę intervenciją: estetinį dantų plombavimą, karieso gydymą, orotodontiją, protezavimą, chirurgines procedūras. Procedūros tikslas – pašalinti minkštas ir kietas (dantų akmenys) apnašas bei atstatyti dantenų sveikatą, panaikinant pagrindines uždegimą sukeliančias priežastis.

Gydymo procesas

Dantų akmenys valomi ultragarsiniu skaleriu, rankiniais instrumentais, kiuretėmis, sodapūte. Akmenys gali kauptis virš dantenų ir po dantenomis, todėl profesionalios burnos higienos metu turi būti atidžiai išvalomi viršdanteniniai ir podanteniniai akmenys. Jei yra daug akmenų, tuomet profesionali burnos higiena daroma per du vizitus. Jei burnos higienos metu dantys skausmingi, visuomet atliekamas nuskausminimas.

Po procedūros

Po procedūros galimas neilgas kraujavimas. Taip pat po procedūros rekomenduojama nevalgyti apie 1 val.,  pirmą parą vengti dažančių maisto produktų (kava, arbata, raudonas vynas, burokėliai ir kt.). Jei buvo atlikta fluoro aplikacija, rekomenduojama nevartoti pieno produktų.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politika.
Sutinku Nesutinku