Danties pūlinio gydymas

Danties
pūlinio
gydymas

Informacija

Jei ilgą laiką yra negydomas danties kariesas, uždegimas pereina į kanalus, dantį skauda savaime, nakties metu. Danties pūlinys – kai uždegiminis procesas per šaknies kanalą išplinta į periapikalinius audinius, dantį gali skaudėti valgant karštą maistą, skausmas gali būti maudžiantis, pulsuojantis, gali skaudėti kelių dantų srityje, skausmingas „pabeldus“, gali pakisti danties spalva, rentgeno nuotraukoje stebima kaulinė destrukcija.

Nuskausminus, išvalomi danties kanalai, suvedami vaistai, kurie dažniausiai paliekami 2 savaitėms. Jei po dviejų savaičių dantis neskausmingas, nepūliuoja, tuomet kanalai plombuojami, dedama plomba ar dantis protezuojamas.

Jei pūlinys atsirado ant dantenos, tuomet gydomi ne tik kanalai, bet ir daromas pjūvis dantenose, kad išbėgtų pūliai. Esant reikalui skiriami antibiotikai, priešuždegiminiai vaistai.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politika.
Sutinku Nesutinku